Jeeves e-Approval Seminar
JIS Nederland organiseert tezamen met Pink Elephant het e-Approval seminar voor Jeeves gebruikers in Nederland. Hierin zullen wij u aan de hand van een uitgebreide workshop informeren over de mogelijkheden hiervan.
Pink Elephant is leverancier van ReadSoft, een product voor scanning en identificatie. ReadSoft is prefered leverancier voor Jeeves.
Stroomlijnen en automatiseren van inkoopfacturen.
Jeeves e-Approval is ontwikkeld voor bedrijven die betere controle willen verkrijgen over de afhandeling van inkoopfacturen.
Met deze oplossing worden papieren facturen gescand, omgezet in digitale facturen en direct opgenomen in uw Jeeves ERP systeem. Facturen kunnen automatisch worden gematched met de inkooporder en worden geautoriseerd via zelf ingestelde flows.
Agenda
Dit seminar wordt u aangeboden door JIS Nederland. De agenda voor woensdag 22 november ziet er als volgt uit:
12:00 | Binnenkomst en welkom | |
12:20 | Lunch | |
13:00 | Inleiding: het belang van een gestroomlijnd en geautomatiseerd proces voor inkoopfacturen | |
13:10 | Hoe werkt dit proces in de praktijk | |
13:30 | Workshop e-Approval oplossing | |
14:35 | Speciaal Aanbod | |
14:45 | Q&A | |
15:00 | Meet & Greet met Consultants |
Wanneer en waar?
Datum: | 22 november 2017 |
Tijd: | 12:00 – 15:00 uur |
Plaats: | Kantoor JIS Nederland Demmersweg 9-13 7556 BN HENGELO |
Inschrijven
Inschrijven kunt u eenvoudig via onderstaand formulier. Wij hopen u te mogen verwelkomen.
Nb: aan dit seminar zijn geen kosten verbonden